A hajléktalanokat büntető törvény megsemmisítéséért tüntetnek vasárnap az Alkotmánybíróság előtt
A szabálysértési törvény, a hajléktalan embereket életvitelszerűen közterületen való tartózkodásért büntető pontjának megsemmisítéséért tüntet, A Város Mindenkié csoport vasárnap 17 órakor a Donáti utcában az Alkotmánybíróság épülete előtt.