Nagykanizsán is a veszélyhelyzetre hivatkozva gyalogolt át a polgármester az ellenzéki többségű közgyűlésen
Nincs lehetőség parttalan vitákra – érvelt Balogh László.
Nincs lehetőség parttalan vitákra – érvelt Balogh László.
A dán kormány a járvány és a várható recesszió megfékezésére eddig 287 milliárd koronát költött, ami vélhetően többszörösen megtérül majd.
Március 23-án magyar idő szerint hétfőn este világszerte 367 457 megerősített koronavírusos betegnél jár a világjárvány, amely a WHO szerint csak most gyorsul fel igazán. B. Nagy László kilógott az önkéntes karanténból, hogy megnyomja a gombot.
Jelen helyzetben a kormánynak az a dolga, hogy „foggal-körömmel harcoljon” minden egyes munkahelyért, minden kis- és közepes vállalkozásért.
„A COVID-19 megbetegedés nem diszkriminál, kérem, Önök se tegyék” -írja.
Mindenki máshogy küzd meg a jelenséggel, azonban egy biztos: ahol a gyerekek félelmei nem vihetők be a szülő-gyerek kapcsolatba, ott egyedül maradhatnak fantáziákkal.
„Örömmel fogadjuk a biztatást és a tanácsokat, de ezt a válságot önök nélkül is meg fogjuk oldani”- üzente az ellenzéknek Orbán Viktor.
A MKKSZ elnöke videóban emlékeztette a miniszterelnököt arra, hogy sok köztisztviselő és közszolgálati dolgozó többet érdemelne a járvány alatt végzett munkájáért.
A miniszterelnök az Operatív Törzs mai tájékoztatóján tette tiszteletét.
Olaszországban mind az egyéni szintű munkamegtagadás, mind a kollektív önszerveződés évtizedek óta nem látott méretet öltött, miközben a munka világa a válság hatására átalakulásnak indult.