Önkormányzati választás, új ellenzék, propagandamédia – tüntetett a Momentum
Mindenkit maradásra és cselekvésre buzdítanak.
Mindenkit maradásra és cselekvésre buzdítanak.
Épp New Yorkba érkeztek egy filmfesztiválra, ahol Magyarországot képviselik, amikor meglátták a hírekben, hogy az MTVA nem köt velük új szerződést.
A klub inkább támad ahelyett, hogy egyszerűen bocsánatot kérne.
Az osztrák államfő mondott pár jó szót Soros György mellett, amiért meg is kapta a magáét Szíjjártótól.
Novák Előd beleáll a Jobbik „semmitmondó politikájába”, egy „bátrabb, kezdeményezőbb” párt vezetésére magát és Toroczkai Lászlót ajánlja.
Vitairatban kritizálja a kormányt a jobboldali konzervatív értelmiség, amire Németh Szilárd frappáns választ adott.
Holnap lejár a választás utánra halasztott kilakoltatási moratórium, május 1-jétől családok kerülhetnek utcára. Éljen a családok éve!
Az Echo TV krémje összeült a Sajtóklub című műsorban, ahol a szombati tüntetést boncolgatták.
A Liget Projekt kivitelezési munkálatai beindultak, ezért a Ligetvédők új stratégiára váltanak.
A Riporterek Határok Nélkül évek óta vizsgálja, milyen állapotban van egyes országokban a sajtószabadság és az újságírókhoz való hozzáállás. Friss jelentésük nem sok jót ígér számunkra.