A koronavírus esélyt adott a közmédiának, de nem a miénknek
Miközben számos európai közmédiából is a legjobbat hozta ki a vészhelyzet miatti információéhség, az M1 az új válságban is a régi húrokat pengeti.
Miközben számos európai közmédiából is a legjobbat hozta ki a vészhelyzet miatti információéhség, az M1 az új válságban is a régi húrokat pengeti.
A szakszervezeti tagok közel kétharmada úgy véli, hogy a magyar kormány eddig bejelentett intézkedései nem nyújtanak elegendő védelmet a munkavállalóknak.
Ha ennyi telik a nemzeti tőkétől válságmenedzsment címszó alatt, akkor kár volt az ő kezükre játszani az ország vagyonát.
Hétfőtől külön is közlik a megbetegedések számát Budapestre és vidékre, májusban is zárva maradnak az iskolák, „semmi furcsa” nincs abban, hogy a Hunguest Hotel elbocsátotta dolgozói felét – beszámolónk a csütörtöki kormányinfóról.
Pont ez az összeg hiányzik a járvány elleni védekezéshez.
Világszerte 2 682 225-nél tart a regiszrált fertőzöttek száma. A betegek (nominális) számát tekintve az öt legfertőzöttebb ország továbbra is az USA, Spanyolország, Olaszország, Franciaország és Németország, hatodikként pedig szorosan ott van az Egyesült Királyság is.
Csökkentik a vakációjuttatást és jelenléti bónuszt sem fizetik ki, de a munkahelyek és az alapfizetés megmaradnak,
A kórház szerint a lecsökkent beteg forgalom miatt az Orosházi Kórházban nem volt szükség orvosi ellátásra szoruló beteget ágykiürítés ccéljából haza bocsátani.
A teszteket a szociális, és idősotthonokban dolgozó munkatársakon, gondozottakon és az intézmények lakóin végzik el először.
A munkáltatók szerint is sürgősen újra kell gondolni Magyarország történetének legnagyobb akciótervét.