Értesítsünk a legfontosabb cikkeinkről?
Remek! Kattints az Engedélyezem / Allow / Always gombra.

A rendvédelmi dolgozók várják a járvány miatti jutalmukat, de azt sem tudni, megkapják-e egyáltalán

A rendvédelmi dolgozók is pluszjuttatásban reménykednek, amióta a gazdaságvédelmi akcióterv keretében április 21-én bejelentette a kormány, hogy a költségvetési szerveknél dolgozók rekreációs keretét megduplázzák, ám továbbra sem tudnak konkrétumokat arról, hogy valóban megérkezik-e hozzájuk a pénz, és ha igen, mikor.

A fideszes budafoki polgármester előrehozta a testületi ülést a veszélyhelyzet utolsó napjára, amikor még egyedül hozhatott döntéseket

Az előrehozott testületi ülés napján a polgármester saját döntése alapján a kerület több ingatlant is eladott, emellett a Fidesz beadott egy előterjesztést, amely milliós jutalmat adna a három alpolgármesternek – köztük az MSZP-ből a Fideszhez átült Dankóné Hegedűs Jolánnak is.