LMP-Kutyapárt vita a Jobbik támogatásáról
A zöld képviselő utalt a Jobbiknak, a viccpárt elnöke kiakadt
A zöld képviselő utalt a Jobbiknak, a viccpárt elnöke kiakadt
Ma délben pedig napirend előtti felszólalásában Vona Gábor jelentett be, utcára hívja az embereket, pénteken 17 órára szervez Budapesten fáklyás felvonulást a párt. A helyszínt a pártelnök nem ismertette.
Kérdés, hogy ez mire elég?
A pártok leginkább azt firtatják, hogy az ÁSZ olyan vádakkal lépett fel a Jobbik ellen, amelyekkel egyébként a Fidesz is gyanúsítható. A Momentum ezzel szemben azt követeli a Jobbiktól, bizonyítsa ártatlanságát.
A Jobbik vezetője közösségi pénzgyűjtésre hívja fel a kormányváltást akarókat, hogy kifizethessék az Állami Számvevőszék 660 milliós büntetését. Ha kell utcára is vonulnak.
A Fidesz a 2014-es és a 2010-es választási kampányban is törvénytelen előnyökre tehetett szert.
Ebben az ügyben érdemes félretenni azt, hogy mit is gondolunk a Jobbikról úgy általában. Tudjuk, milyen a Jobbik, de ez nem csak a Jobbikról szól.
Tárgyalásra valahogy éppen a 2018-as kampány hajrájában kerülhet sor.
A devizahiteles vitanapon és azt követően az ellenzéki pártok kifejtették álláspontjukat arról, hogyan segítenék a devizahiteleseket.