Szép csendben, avatóünnepség nélkül kerül új helyére a Nagy Imre szobor
Amilyen csendben, az éj leple alatt bontották el, úgy is fogják újra felállítani.
Amilyen csendben, az éj leple alatt bontották el, úgy is fogják újra felállítani.
Az egész elképzelés Achilles-sarka igazából az, hogy az idő nem áll meg senki kedvéért, hogy bevárja, amíg meg tud oldani egy kilenc évvel ezelőtti politikai feladványt.
Csütörtök délelőtt rendkívüli képviselő-testületi ülést tartottak Zuglóban, amelyen a tervek szerint a kerületi parkolási rendszert értékelő vizsgálóbizottság felállításáról, illetve a parkolási rendszer saját kézbe vételéről dönthettek volna az önkormányzati képviselők.
Az élen Norvégia, Finnország, Svédország, Hollandia és Dánia végzett, mi a 87. helyet foglaljuk el.
Az EP viszont nagy többséggel támogatta, úgyhogy két év múlva már munkába is áll.
Az erősen MSZP-s körzet megszűnésével a környező utcákat úgy osztotta volna szét a jegyző, hogy fideszes többségű körzetekhez csatolták volna őket.
„Ideje lenne, ha a kormány nem titkolózna Orbán Viktor jó barátjának ügyében”
A polgármesterjelölt szerint Kubatov kézivezérléssel irányítja a szegedi Fideszt.
A kormányközeli lap helyreigazítást tett közzé a Márki-Zay Péter ellen uszító plakátkampánnyal kapcsolatban, amik online hirdetések formájában azóta is futnak.
A vevő személye viszont elég érdekes.