Egy egységként lép fel az ellenzék a rabszolgatörvény ellen
Az ellenzék ma minden ellentétet félretéve tényleg összefogott.
Az ellenzék ma minden ellentétet félretéve tényleg összefogott.
Először úgy tűnt, sikerül kiszorítani a tüntetőket az Alkotmány utca felé, a rendőrség végül mégis alul maradt, felszakadozott a sorfal, a párszázas tömeg betört a Kossuth térre.
Az ombudsman már 2010-ben figyelmeztetett, a szülők azóta is hokedlin, kerti széken vagy jobb esetben a földön alszanak a gyerekek mellett.
Már december 7-én megkezdődik a tiltakozás Veszprémben, emellett Szolnokon is előkészítés alatt van egy félpályás útlezárás, jövő héten pedig Győrben, illetve Pécsen folytatják a tiltakozást.
Így sem a Médiatanácsnak, sem a Gazdasági Versenyhivatalnak nem kell vizsgálnia.
Több fertőzés, kevés kézfertőtlenítő, használhatatlan adatok, adminisztrációs hiányosságok jellemzik a magyar egészségügyet, és még mindig nem tudjuk pontosan, hányan haltak meg kórházi fertőzésben.
Kósa Lajos szerint félremagyarázzák a törvényt, miközben ő maga is az ellenkezőjét állítja, mint ami a törvényjavaslatban van.
Egy hete foglalták el a Kossuth teret a CEU-ért, a társadalmi nemek tudománya szakért, a Corvinus privatizálása, az MTA feldarabolása, illetve a magyar tudományos élet ellehetetlenítése ellen tüntető egyetemi hallgatók. A mai utolsó napon eltemették a szabad felsőoktatást.
Németh Szilárd szerint a migránsok által veszélyeztetett határkerítés miatt gyakorlatozik a Magyar Honvédség, a Honvéd Vezérkar főnöke mást mond.
Az Egyesült Államok 41. elnöke 94 éves volt.