Családok éve van, koraszülött osztály nincs
A családok évében bezár az ország legkorszerűbb koraszülött osztálya, mert nem fizetik meg az ott dolgozókat. Hogy is van ez?
A családok évében bezár az ország legkorszerűbb koraszülött osztálya, mert nem fizetik meg az ott dolgozókat. Hogy is van ez?
A területi szegregáció, a munkaerőpiacról való kiszorulás és az oktatási szegregáció olyan ördögi kört eredményez, amelyből egyedül szinte képtelenség kikerülni.
Aki nem keres eleget, az nyugodtan túlórázhat majd a szabadnapjain. Ez ám a munkavállalói szabadság!
Ha az Igazságügyi Bizottság is lesöpri az ügyet, az Emberi Jogok Európai Bíróságáig is elmennének.
Az előadó-művészeti szervezetek TAO-támogatása januártól átalalul, ami már most óriási bajba sodort több kisebb színházat is.
A tömegközlekedési eszközök sofőrei már a most megengedett túlóraszámban is betegre dolgozzák magukat, de a kimerültségük az utasokra is veszélyt jelent.
A kormány legújabb elképzelése szerint Soros György a saját vagyonából utal pénzt a „migránskártyákra”, hogy végre eláraszthassa migránsokkal Európát.
Nem mennek haza!
Még szerencse, hogy jövőre is be lehet váltani a 12 ezer forintos állami támogatást – persze addigra még drágább lesz a tüzelő.
Közmeghallgatást tartottak nagy érdeklődés mellett Gödön. A lakosság számos kétséget felvetett, de a cég és a város részéről nem vették nagyon komolyan őket. A beruházásról a kormány már úgyis döntött.