A PDSZ levélben kéri az államtitkárt, ne kelljen az iskolák vezetőinek feleslegesen bejárni dolgozni
Az utóbbi napokban többször is levélben próbálta felhívni a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete Maruzsa Zoltán figyelmét azokra az oktatásügyben jelentkező problémákra, amelyek a veszélyhelyzetben felesleges kockázatot jelentenek.