TGM: Ezt most fejezzük be
Istenemre, szégyellem magam, amikor az ellenzéki pártokról olvasok.
Istenemre, szégyellem magam, amikor az ellenzéki pártokról olvasok.
A Népszava információja szerint Molnár Zsolt lett az MSZP budapesti elnöke. Molnár már korábban is betöltötte ezt a posztot.
Zaveczki Tibor 2014-ben indult egyéni jelöltként Miskolcon, ezt követően rúgta ki egy önkormányzati cég.
Szabó Tímea jelezte: a párt továbbra is a NER lebontásán dolgozik majd.
Hitelkárosult szervezetek javaslatait nyújtják be az Országgyűlésnek.
Több képviselő is csatlakozhat a Jobbik kordonbontó akciójához, ha erre sor kerül.
Mondhatni semmi sem történt.
Tényleg bárki reálisan azt gondolja, hogy a hátralévő 69 napban meg lehet szervezni egy előválasztást úgy, hogy a győztesnek utána még legyen is ideje kampányolni?
Ha megnézzük a számokat, a helyzet az, hódításról nem beszélhetünk, inkább védekező harcokról. Ennek terepe pedig nem a falu, hanem a főváros és a megyei jogú városok.