Orbán Viktor szerint Gyöngyöspatán „az az érzés alakult ki a romákban, hogy ők vannak többségben”
A miniszterelnök interjút adott a Kossuth Rádióban, ahol Gyöngyöspatáról, a koronavírusról, a migrációról, a börtönbizniszről és Győrről is kifejtette gondolatait.