Győrt is uniós pénzekkel „szabadítaná fel” az ellenzék
Ellenzéki EP-képviselőválogatott tartott kampány-sajtótájékoztatót Pollreisz Balázs polgármesterjelölttel.
Ellenzéki EP-képviselőválogatott tartott kampány-sajtótájékoztatót Pollreisz Balázs polgármesterjelölttel.
Tudatos megtévesztés és egyenlőtlen verseny miatt nyújtott be kifogást Nádor Iván.
Pontról pontra cáfolta Tordai Bence Orbán klímaügyi mondásait, eközben Palkovics miniszter előállt az új nemzeti energiaterv részleteivel.
A szervezet kijelentette: elvárják, hogy az eddigi folyamatos jogsértések után úgy zárulhasson le a múlt a kártérítés kifizetésével, hogy újabb jogsértés, újabb megaláztatás már ne érje a patai romákat.
A kormánypártnak nem tetszett az ítélet, hát most vizsgálat van.
Nyolc hónapnyi huzavona utána eldőlt: a Franco-éra óta először lesz koalíciós kormányzás.
Csárdi Antal LMP-s képviselő pedig törvényjavaslatot nyújt be a parlamentnek.
Így viszont az új szabályok miatt biztosan nem fog bővülni a Fidesz-frakció a parlamentben.
Maga a közmédia végül viszonylag keveset lát a hirdetési pénzekből.
Amit állításával szemben nem most, és nem is az önkormányzatnak kell kifizetnie.