Kevesebb bevétel, több munka, kormányzati ellenszél – A közéleti sajtó a koronavírus-járvány idején
Ha a válság elhúzódik, a gyengébb, kisebb médiapiaci szereplők a jelenleginél is nehezebben fenntartható helyzetbe kerülhetnek.
Ha a válság elhúzódik, a gyengébb, kisebb médiapiaci szereplők a jelenleginél is nehezebben fenntartható helyzetbe kerülhetnek.
Teljes a homály fedi a járvány miatt elrendelt kórházi ágyfelszabadításokat, egyelőre senki sem volt hajlandó kiadni az ezzel kapcsolatos adatokat.
Sikerült tisztázni a budapestieket és Pest megyeiket érintő korlátozások kérdését, de volt olyan téma is, ami elől kitért Gulyás Gergely.
Éjjel megjelent az országos rendőrfőkapitány határozata, miután a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége nemrég jelezte: komolyan veszélybe kerül a szezonális munkák elvégzése és vele az élelmiszerellátás biztonsága.
Ismét összezördült Karácsony Gergely a kormánnyal, az EU példátlan gazdasági visszaesésre számít, 200 híresség pedig rendszerellenes felhívást tett közzé.
A főpolgármester szerint a fővárosiak példamutató módon viselkedtek a járvány alatt, és fontos, hogy ne érezzék „büntetésnek” a korlátozásokat.
Úgy tűnik, hogy a kapitalista rendszer képtelen az emberiség megmentésére, ez a válság rávilágít az egész rendszer romlottságára. Éppen ideje, hogy a dolgozó nép kezébe vegye saját sorsát.
Nem igaz, hogy nem voltak orvosok az idősotthonban, pedig a kormányközeli médium egész lejáratókampányt épített erre a megállapításra.
Kormányközeli források beszéltek arról, miért változott meg Orbánék álláspontja az iskolák bezárásáról szinte órákon belül.
Nem kötelező a teszt a fogorvos előtt, tízezer rabot engedtek szabadon a Fülöp-szigeteken. Összefoglaló május 5-én.