ez nem jött össze
A bíróság szerint ismét jogszerűtlenül akarták bezáratni az Aurórát
Józsefváros önkormányzatának továbbra sem sikerül.
Józsefváros önkormányzatának továbbra sem sikerül.
A Népszínház utca környékén született a munkásmozgalom, itt szerkesztették a Népszavát és itt csaptak össze ’18-ban a kommunisták és a szocdemek.
Most legalább hivatalos levél is érkezett róla.
De nem valószínű, hogy tényleg az ingatlanra fáj a foguk.
A jó társaságot nem adják ingyen!
A kitörés lehetőségét csak olyan politikai tömb teremtheti meg, ahol az együttműködésben a politikai pártok mellett egyenrangúként kapnak helyet a civilek és az értelmiségiek is.
Van bőven tanulság.
Több mint egy hete tart a huzavona.
A baloldali és civil programkínálatáról is ismert Auróra közleményben reagált az önkormányzat honlapján megjelent félrevezetésre.
Széljegyzet a VIII. kerületi polgármester-választáshoz.