Jövő szombaton is az ellenzék lesz a többség
Reggelre már tízezren jelezték részvételüket az újabb nagy kormányellenes megmozduláson.
Reggelre már tízezren jelezték részvételüket az újabb nagy kormányellenes megmozduláson.
A kérdés az, mennyire áldozható fel a saját igazságunk, mennyit kell feladni belőle azért, hogy létrehozzuk a közös igazságot?
A lap munkatársai és támogatói az ellenzéki tüntetés előtt gyűlnek majd össze.
Hogyan vesztettük el ezt a választást, amikor MINDENKI kormányváltást akart?
Miközben lassan 110 ezren jelezik, hogy lehet, hogy ott lesznek a szombati demonstráción, lényegében minden ellenzéki párt jelezte, arra buzdítja szimpatizánsait, csatlakozzanak a 17 óra 30 perckor az Operától a Kossuth tér felé induló menethez.
Zugló polgármestere szerint a baloldali ellenzék közös listával sokkal jobb eredményt érhetett volna el, ezért azt ajánlja, tegyék próbára ezt az állítását a budapesti időközi választásokon.
Egy darabig feledkezzünk el az országos politikáról, és helyette a falvakban és a városokban, vidéken és a fővárosban is a helyi politikára összpontosítsunk. Ott kell most kiállni az emberek mellett, ott van most szükség ellenzékre.
Milyen tanulságokat, következtetéseket lehet levonni a vasárnapi választásokból?
Több ember szavazott nem a Fideszre, mint rájuk.
Ma egy teljesen új helyzet van, és holnaptól újra kell tanulnunk mindent, amit erről az országról, a magyar társadalomról, vagy éppen ezen belül saját magunkról gondoltunk.