Kisajátítással szerezné vissza az V. kerületi önkormányzat a Rogánék által elmutyizott játszóteret
A telket még a Rogán Antal vezette önkormányzat adta el, az új tulajdonos most elkezdte lebontani a rajta álló játszóteret, a helyére mélygarázst építene.