Mi lenne, ha fellázadnának a szegények, és elkezdenék a NER-lovagok magántulajdonát megsemmisíteni?
A magyar állam emberek magántulajdonát semmisítené meg azért, mert szegények.
A magyar állam emberek magántulajdonát semmisítené meg azért, mert szegények.
Azon a fórumon, amelyen az ország valós problémáira – például a legalább 2 millió embert sújtó lakásszegénységre, a nem működő e-naplórendszerre, vagy épp a még mindig titokban tartott kórházi fertőzésekre – kellene megoldást találni, inkább egy agresszív politikai szekta fantáziálásairól van szó.
Alig 2 hét múlva életbe lép a hajléktalanságot kriminalizáló rendelet, amiről újabb embertelen részletek derültek ki.
A pártnak és Halásznak is bocsánatot kell kérnie, illetve 400 ezer forintos sérelemdíjat és mintegy 400 ezer forintos perköltséget kell fizetnie.
Úgy tűnik, semmiféle aktuálpolitikával kapcsolatba hozható tudományos program nem fér már bele…
Németh Angéla, a Magyar Szolidaritás mozgalom jelöltje győzött.
„Mi sohasem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk”.
2010 óta nem tudunk többet beletenni az ellenzék szó definíciójába, mint hogy Orbán-ellenes. Ami egyrészt jövőképnek kevés (konkrétan nulla), összetartó ereje nincsen, cserébe viszont rendkívül fárasztó és csalódást keltő, minden egyes megnyilvánulásában. Hogy mit tehetünk most? Tanulhatunk a hibáinkból.
A Marom Europe nemzetközi zsidó ifjúsági szervezet brit csoportja nyílt levélben szólította fel Jeremy Hunt külügyminisztert, tárgyaljon a budapesti Aurórát támadó intézkedésekről Szijjártó Péterrel.