Rétvári válasza arra, hogy miért rúgják ki a debreceni vízügyi igazgatót: már kirúgtuk
A TIVIZIG vezetőjét azután menesztették, hogy kritizálta a városba tervezett CATL akkumulátorgyárat.
A TIVIZIG vezetőjét azután menesztették, hogy kritizálta a városba tervezett CATL akkumulátorgyárat.
Politikai elfogultságot sejtet, hogy a média előbb kapta meg a videófelvételeket, mint a vádlott.
Bár minősített adatot nem tartalmaz a kormány döntése, mégsem nyilvános.
Az éppen csak kezdődő koronavírus járvány árnyékában kezdte el kisemmizni az ellenzékivé lett várost a kormány.
Sem Kammerer Zoltán, sem pedig Szilágyi László oldalán nem találni egyelőre nyomát a várossal kapcsolatos terveiknek.
Az ellenzéki pártok és a Fidesz viszont még nem állított jelölteket annak ellenére, hogy Göd legmeghatározóbb ügye az elmúlt 5 évben a Samsung akkumulátorgyára volt, és feltehetőleg a következő éveké is az lesz.
Öt pontban elmagyarázzuk.
A parlamenti vita után beszélgettünk Czirfusz Mártonnal, a Periféria központ munkatársával, valamint Bogatin Bencével és Csengel Karinával, a Mérce újságíróival.
Koncepciós eljárásban üresítették ki a testületet a MOK szerint.
Nem zárták ki magukat a szavazásból, így már egyszerűbben és olcsóbban juthatnak a köztulajdonhoz.