Aggódik az Audi, hogy nem marad pénz a gyártásra, ha enged a szakszervezet bérköveteléseinek
Hónapok óta eredménytelen a bértárgyalás, de a szakszervezet nem adja fel a harcot.
Hónapok óta eredménytelen a bértárgyalás, de a szakszervezet nem adja fel a harcot.
Nem fogadták el a cég bérfejlesztési ajánlatát, elfogadhatatlannak tartják, hogy ugyanazért a munkáért kevesebb fizetést kapnak.
Egyre többen állnak készen a sztrájkra.
A kért béremeléstől még mindig jócskán elmarad a cégvezetés által megjelölt összeg.
Akár sztrájkba is léphet a győri Audi dolgozóit tömörítő helyi szakszervezet, miután három hét után sem kaptak választ bérmegállapodási ajánlatukra munkáltatójuktól, az Audi Hungáriától.
Ahogy a német multik általában.
Az Audi Hungária Független Szakszervezet belső felmérést készített, ami világosan mutatja: a rabszolgatörvény a legérzékenyebb pontokon érintheti a dolgozók nagy részét.
Kósa Lajos szerint félremagyarázzák a törvényt, miközben ő maga is az ellenkezőjét állítja, mint ami a törvényjavaslatban van.
Nem elég a kormányt szidni a rabszolgatörvény miatt!
Legalább 75.000-es béremelésre van szükség a független szakszervezet szerint, ez pedig főleg az új kafetéria-adózás miatt kellene.