Greenpeace: a kormány 50% napelem – 50% Paks terve blöff
Lázár János bejelentette, hogy a terv szerint Magyarország áramellátását a jövőben 50%-ban Paks II, 50%-ban megújuló energiaforrások fogják fedezni. A Greenpeace szerint ez irreális.
Lázár János bejelentette, hogy a terv szerint Magyarország áramellátását a jövőben 50%-ban Paks II, 50%-ban megújuló energiaforrások fogják fedezni. A Greenpeace szerint ez irreális.
A magyar kézben lévő szeméttárolóból szivárgó csurgalék szennyezi a talajt, bekerül a város csatornarendszerébe, és olykor az is előfordul, hogy a csatornákon keresztül elárasztja a város utcáit.
Olajfúrásra adott engedélyt Norvégia a Sarkvidéken. Három civil pert indított, a bíróság döntése nem jogerős.
Mi a közös egy Kalifornia kormányzójában, egy 12 éves fidzsi-szigeteki kisfiúban, egy perui hegyi farmerben, egy kenyai professzorasszonyban? Egy célért küzdenek.
Ez nem vicc vagy komolytalan dolog. A srácok arra költik a zsebpénzüket, hogy plakátokat rakjanak ki városukban, amik az állatvédelem fontosságát hangsúlyozzák, a szemetelés, az állatkínzás és a káromkodás ellen lépnek fel.
A Fidesz-közeli Figyelő lecsap a városi biciklisekre. Állítólag még a dugókat is ők okozzák! Nem láttuk jönni.
Sokan kockáztatták az életüket a bolygónk egészségéért, 164-en meg is haltak idén
Csütörtök reggel megint fákat vágtak ki a Városligetben a tervezett építkezések helyszínén, ezt a Ligetvédők megpróbálták megakadályozni.
2050-re az óceánokban található szemét tömege meghaladja majd a halak súlyát. A Greenpeace a Coca-Colának címez petíciót.