6 kérdés a választásokról, amit talán félsz feltenni
Legyőzték a Fideszt Hódmezővásárhelyen, most akkor mégis demokrácia van? Úgyse adják át a hatalmat, minek menjek szavazni? Na, de mire megyünk összefogás nélkül?
Legyőzték a Fideszt Hódmezővásárhelyen, most akkor mégis demokrácia van? Úgyse adják át a hatalmat, minek menjek szavazni? Na, de mire megyünk összefogás nélkül?
A Közös Ország Mozgalom esélyeket mért.
Hódmezővásárhely után tényleg új helyzet van a magyar politikában. De ki tud belőle jól kijönni?
A közös ellenzéki demonstrációt háromtól tartják Budapesten a Fővám téren, az MSZP-n és a Párbeszéden kívül a Demokratikus Koalíció képviselteti majd magát.
Addig húzta az időt az önkormányzat, hogy nem maradt más lehetőségük.
A Parlamentben meghallgatásokat, vidéken pedig kihelyezett tényfeltáró üléseket tervez az ellenzék. Elsőként holnap, Kecskeméten.
Nem igaz, hogy nincs esély, és a Fidesz legyőzésének egyik feltétele a hit. A döntés a mi kezünkben van. Hiszünk a következő hónapban a legkisebb rosszban, ebben a minimális esélyben, vagy sem?
A pénteki diáktüntetésen a Független Diákparlament új mozgalmat hirdetett, és bejelentette, hogy nyilvános vitára kerül sor az ellenzéki miniszterelnök-jelöltekkel.
Az ellenzék szerint az Ifjúsági Garancia Program nem működik elég hatékonyan, 114 ezer olyan fiatal van ma Magyarországon, aki már nem tanul, de még nem dolgozik. A pártok fontosnak tarták, hogy segítsenek nekik.
Még van tétje a szavazatunknak. Viszont lehet, hogy jó ideig utoljára.