Nem a Médiatanács fogja megállítani Kövér Lászlót abban, hogy nőgyűlölő legyen
A rendszer megdöntése nélkül nem fog megszűnni a nők rendszerszintű elnyomása.
A rendszer megdöntése nélkül nem fog megszűnni a nők rendszerszintű elnyomása.
Az elmúlt egy hétben megnőtt a kormánypártok ellenzékkel szembeni támadásainak intenzitása.
A heroikus jótevés nevében fenntartott kontár küldetéstudat katasztrofális károkat okoz a magyar közéletnek és közbeszédnek, a szereplők passzív jelenlétükkel voltaképpen aktívan akadályozzák a társadalmi átalakulást.
Erről vitáztak ma a parlamentben, ahol most a kormány képviselői is megjelentek, sőt néhány kérdésben még egyetérteni is mertek a tegnap még „kitapsolt” Szabó Tímeával. Az ellenzéki képviselők pedig a járvány és a klímaválság összefüggéseire is igyekeztek rámutatni.
Viharosan indult az Országgyűlés aktuális ülésszaka hétfőn.
Az ÁSZ közleményben tudatta: működik a jogállam!
Szerintük a jelenlegi eljárásrend nem megfelelő, a szűrések elmaradása, azok „felesleges költségnek” minősítése emberéletekbe kerülhet.
Szél Bernadett ombudsmanhoz fordul, és napirend előtt is kapott hideget-meleget az emberminiszter a kórházigazgatók menesztése és a súlyos betegek hazaküldése miatt.
A kormány csütörtök késő estig semmit sem közölt a városvezetőkkel arról, hogy milyen szigorításokat tehetnek a kijárási korlátozásban.
Élő műsorban jártuk körbe kedden az ellenzéki pártok egy-egy képviselőjével a legfeltűnőbb problémákat Orbán gazdaságvédelmi intézkedései kapcsán, és azt, mit tenne az ellenzék, ha a kormány helyében lenne.