Az Európai Bizottság is elítéli a kormány hajléktalan-ellenes intézkedéseit
A DK fordult a bizottsághoz a hajléktalantörvény miatt.
A DK fordult a bizottsághoz a hajléktalantörvény miatt.
Karácsony Gergely valótlan állítások miatt tett feljelentést Tarlós István ellen, illetve vitára hívta a főpolgármestert.
„Nincs többé belépődíj, mindenki, aki dolgozik, szabadon lehet részese az élet örömeinek, mert munkájával megváltotta a belépés jogát.” – hangsúlyozta Dienes László népbiztos.
Nem vették napirendre a parkolási mutyi felszámolásának tervét, mondván, nincs még itt az ideje erről beszélni.
Még ágazaton belül is hatalmas bérkülönbségek tapasztalhatóak a nyugati és a keleti, déli megyék között.
Elfogyott a BKV-sok türelme, a szakszervezetek ma megkezdték a sztrájk előkészületeit, mert keveslik a cégvezetés makacsul kitartott 5 százalékos béremelési ajánlatát.
Legalábbis, ha a parlament elfogadja Varga Mihály törvényjavaslatát.
Az önkormányzati választás előtt fél évvel nem látszik, hogy bármelyik jelölt a parkolási maffia megállítására törekedne.
Idén önkormányzati választások lesznek, amiben a bulinegyed elég szúrós kérdésnek számít majd – és a csendrendeletért küzdő civil szervezet élén egy szesztilalmat szorgalmazó nő áll, miközben Erzsébetváros most próbál új arculatot adni a környéknek új szabályozással. Ebbe a vitába szállt bele Tibiatya azzal, hogy tapos egyet lefelé, az új TTT és a dzsentrfikáció miatt így is szorongatott undergroundba.
Mi ezzel a probléma?