Tovább terjed a fideszes hiszti, a kormány már a parlamenti vitanapra sem megy be
Szintet lép a Fidesz, és a Nemzetbiztonsági Bizottság ülése után a parlamenti vitanapot is bojkottálja.
Szintet lép a Fidesz, és a Nemzetbiztonsági Bizottság ülése után a parlamenti vitanapot is bojkottálja.
A mesterséges intelligencia és az automatizáció egyre több ember – gyári munkások és más, egyszerűbb munkákat végzők – munkáját váltja ki, a kormány humánerőforrás-politikája azonban nem idomul ehhez.
Még egy próbát tesznek a Nemzetbiztonsági Bizottság ellenzéki tagjai, hogy válaszra bírják a kormányt a Soros-tervvel és az 1300 befogadottal kapcsolatban.
A megszokottnál is jobban rájárt a rúd Hír TV munkatársaira, miután két napon belül négyszer is beletört a bicskájuk abba, hogy válaszra bírjanak fideszes képviselőket.
Az elmúlt két évben számos protestakciót szervező mozgalom tagjai mellett színpadra álltak követeléseikkel a köz- és felsőoktatási szakszervezetek, valamint a Független Diákparlament képviselői is. Végül pedig prezentálták a nyolc ellenzéki párt közös kompromisszumos oktatáspolitikai vállalását, az oktatási minimumot.
Gulyás Gergelyék őszi törvénymódosítása egyelőre nem tűnik igazi visszatartó erőnek a fantompártok alapítóinak, a NAV nagyvonalúsága azonban már annál inkább. A 2018-as választásra már most annyi párt jelentkezett be, mint az 1990-esre összesen.
Katonás sorláncba állva repítette keresztül az éteren a kormánypárti média Vona Gábor allahozását.
A közgyűlés mossa kezeit: amíg megvizsgálják, hogyan lehetne felújítani a Bihari utcai épületeket semmi nem állja majd útját a lakók utcára rakásának.
Noha megjelentek a Fidesz-frakció képviselői a Nemzetbiztonsági Bizottság szerda reggeli ülésén, a napirend elfogadása előtt távoztak a teremből, így az ülés határozatképtelenné vált.
Valójában a leghevesebb ellenállást pont azok az országok fejtik ki a bevándorlókkal szemben, amelyeknek a leggyorsabban fogy a népességük.