Sorcsere az egészségügyben – kirúgásokkal indít Kásler Miklós
Több fontos személyi változtatást is eszközöl Kásler Miklós, az új emberi erőforrásokért felelős miniszter az egészségügyi háttérintézmények élén.
Több fontos személyi változtatást is eszközöl Kásler Miklós, az új emberi erőforrásokért felelős miniszter az egészségügyi háttérintézmények élén.
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyintézet ellen pert indítottak a dolgozók, miután évekig nem fizették ki a túlóráikat. Az intézetet a per idején Nagy Anikó, az új egészségügyi államtitkár vezette, aki láthatóan megválogatja, mikor áll ki a dolgozókért.
Ez csaknem kétszerese a megszokott növekedés mértékének.
A hálapénz kifizetése és egy magánbiztosítás kötése között már nincs is akkora különbség, állítja Lantos Gabriella, egy magánkórház igazgatója.
Az EMMI-nek 15 napja van, hogy kórházakra, kórokozókra és évekre lebontott részletes jelentést tegyen közzé a kórházi fertőzésekről.
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt aktivistái most a János kórházban csaptak le és vittek WC-papírokat, szappanokat az épület WC-ibe, illetve kijavították a lekopott feliratokat.
Nyílt levélben fordult egy háziorvos a Honvédkórház igazgatójához, miután egyik betege nem megfelelő ellátás következtében meghalt a kórház sürgősségi osztályán.
A párt aktivistái símaszkot húzva a fejükre „törtek be” a Pétery Sándor utcai kórházba és ott szappanokat helyeztek el, mivel az nem volt a kórház mosdóiban.
Minden évben ugyanaz a lemez.
Egy Hámori László nevű Facebook-felhasználó tanulságos posztja egyszerre világít rá a magyar egészségügy és a migránshisztéria visszásságaira.