Az SZFE dolgozói sztrájkköveteléseket nyújtottak be a kormányhoz
Legkésőbb szeptember 21-től az egyetem dolgozói is sztrájkba lépnek, ha nem teljesülnek követeléseik.
Legkésőbb szeptember 21-től az egyetem dolgozói is sztrájkba lépnek, ha nem teljesülnek követeléseik.
A városvezető szerint mindennaposak az erőfitogtatások az összefogás és ellenzékben lévő Fidesz között, így nem tud tovább működni a vezetés.
Arra szerették volna felhívni a figyelmet, hogy a fideszes elit „egyre pofátlanabbul” használja a közpénzből felhalmozott vagyont.
Egyúttal kiemelt fejlesztési területnek is minősítették a helyszíneket.
A profitot persze kiviszik az országból.
Hiába függesztette fel Balogh Csabát a képviselő-testület.
A városvezető azután élt jogorvoslattal, hogy a DK, az LMP, a Jobbik és a Fidesz képviselőiből álló többség július 31-én két hétre felfüggesztette őt hivatalából. A két hetes felfüggesztést lejártakor, augusztus 12-én a testület újabb 30 nappal toldotta meg.
Úgy tűnik mégiscsak hajlandó radikális változtatásokra, az ideiglenesen pozícióban lévő Fülöp Zoltán.
Lenne miből költeni, csakhogy a kormány – még a mostani, rendkívüli gazdasági visszaesés idején is – kevesebbet szán munkanélküli ellátásra, mint amennyit ezek fedezetére beszed.
A képviselőtestület szerda délután rendkívüliülésen döntött a privatizáció mellett.