Két képviselő is kilép az Egert kormányzó frakcióból
Keresztes Zoltán és Komlósi Csaba közölték, a Mirkóczki Ádám, volt jobbikos politikus által irányított városvezetés „arrogáns, fideszes stílust” vett át, ő eddig bírták.
Keresztes Zoltán és Komlósi Csaba közölték, a Mirkóczki Ádám, volt jobbikos politikus által irányított városvezetés „arrogáns, fideszes stílust” vett át, ő eddig bírták.
A kormány a járvány ürügyén tette lehetővé a kétéves munkaidőkeret önkényes elrendelését, majd aztán átmentette azt a későbbiekre is.
Visszaszorítják a korrupciót, kompromisszumképesebbek, talán összességében jobban vezetik a várost, de az alternatívaépítés talán naiv elképzelés is volt.
Az ellenzék közös videóban emlékezett meg a forradalomról, de leginkább csak Orbánról beszéltek.
Pikó Andrással, Soproni Tamással és V. Naszályi Mártával beszélgettünk az elmúlt egy év sikereiről és kudarcairól.
Azonnali kérdésekkel bombázták a miniszterelnököt az ellenzéki politikusok.
Az azonnali kérdések órájában szóba kerültek olyan fontos témák is, mint az elhelyezés nélküli kilakoltatások, a klímavédelem vagy a rokkantnyugdíj-felülvizsgálat.
Hadházy Ákos szerint a teljes összefogás nem elegendő, jó jelöltet is kell indítani, ha győzni akar az ellenzék.
Pedig a lakásszegénységben élőket segítő Utcáról Lakásba Egyesület nem hajléktalanszállót épít a kerületben, hanem egy sorházat, amelynek lakásait olcsón adnák bérbe rászorulóknak.
Előbbibe még egy fideszes módosítót is befogadtak.