Az orvosi kamara felszámolná a hálapénz alapú szülészeti diszkriminációt
A jelenlegi rendszerbe bele van kódolva a fizetős és nem fizetős páciensek megkülönböztetése.
A jelenlegi rendszerbe bele van kódolva a fizetős és nem fizetős páciensek megkülönböztetése.
A legtöbb kórház köteles lesz ellátni a Covid-betegeket.
Az információt maga Kásler Miklós erősítette meg.
Bár hivatalosan csak „adományt” kértek, valójában aki nem tudott fizetni az egyszer használatos higiénés öltözetért, az nem kísérhette be a vajúdó anyákat a szülőszobára.
Visszavettek az eredeti elképzelésekből, de a lényeg továbbra is az, hogy kevésbé legyen lefényképezhető a probléma.
A kórház főigazgatója a dicséret visszavonását kezdeményezte.
Úgy látszik, a belügy valóban munkába lendülne, hogy átalakítsa a magyar egészségügyi rendszert.
Ráadásul ez még csak nem is kiugró adat, általánosan nagyot nőtt a várakozási idő, annak ellenére is, hogy a vizsgálatok elmaradása miatt a várólisták megfeleződtek.
A daganatos betegek esetében sokat számít, ha időben megfelelő ellátáshoz jutnak.
A Demokratában mossa kezeit az emberminiszter.