A kormányváltás kapcsán ismételgetett önpusztító hazugságokról
„Orbán vesztett. Lezajlott a rendszerváltás, most már újra a Nyugathoz tartozhatunk.” Valóban így lenne?
„Orbán vesztett. Lezajlott a rendszerváltás, most már újra a Nyugathoz tartozhatunk.” Valóban így lenne?
A rendszer egyik kulcsa éppen az volt, hogy a társadalom különböző rétegeinek különböző típusú alkukat kínált.
Korrupció és kényszer? Morális projekt? Könyörtelen politikai logika? Megnéztük, miért tartott eddig a NER.
A tartósan bizonytalan vagy reménytelen munkaerőpiaci helyzetben lévő tömegek számára a jogállam és a liberális demokrácia intézményei szinte semmit sem garantálnak.
Új, videós formátummal jelentkezik a Mérce.
Éber Márk Áron könyve nemcsak közös gondolkodásra hív fel, hanem cselekvésre is!
Mit jelez, hogy az államszervezet egy külvárosi dobozáruházba költözik?
Pörög a nemzeti forgóajtó, úgy igazolja a párt a topmenedzsereket, mintha egy multi vezetésére készülnének.
A hideg időjárással szemben sérülékeny csoportokon nem az instapolitizálás, hanem a rendszerszintű megoldások segíthetnek.
Külső, tartós támogatás nélkül a jelenlegi gazdasági modell fenntarthatatlan, Magyarország újra válaszút előtt áll.