szólásszabadság Szégyellje magát az az önkormányzat, ahol egyszerű embereket jelentenek fel a Facebook-kommentjeikért! Jámbor András 2017. szeptember 8., 13:06
Fidesz Nincs is viccesebb annál, mint amikor kormánypártiak panaszkodnak véleménydiktatúrára Pap Szilárd István 2015. december 16., 17:55