Fideszes Damoklész-kard lebeg a Kutyapárt pécsi buszmegállója felett
Az éjszakát túlélte, de bármikor elbonthatják az MKKP pécsi utasváróját.
Az éjszakát túlélte, de bármikor elbonthatják az MKKP pécsi utasváróját.
Mármint azt a részét, amit nem kell büntetésre költeniük.
A járdaszakasz „felső, úgynevezett kopórétegének cseréje szükséges” mivel „a rongáláshoz használt festék kémiai eljárással nem távolítható el”.
Néhány éve a pécsi irgalmasrendi kezdeményezés, a Szeretet Ládája mintájára terjedtek el az ország több pontján a hasonló tárolók, most az MKKP az M3-as kivezetője alatti aluljáróban helyezett el egyet.
Biztos sokakat zavart, hogy nem kellett megázni…
Dübörög a felcsúti kátyú-gate.
Erre még a párt passzivistái sem számítottak
Mivel Biblia és focilabda van elég, olyan „luxuscikkeket” várnak, mint füzetek, tollak és ceruzák.
A felcsúti önkormányzat felszólította az MKKP-t, állítsák helyre a felcsúti kátyúk eredeti állapotát, az MKKP válaszolt.