Lebontatják a felcsúti buszmegállót a Kétfarkúakkal
Valakinek nem tetszett…
Valakinek nem tetszett…
Videón a fárasztó munkanap.
Basky nyomdokain járva szerették volna még szebbé vés jobbá varázsolni a miniszterelnök faluját, de a rend őrei közbeléptek.
Az aszfaltozás nem tarthatott túl sokáig, mert a jelek szerint a MÁV nem nézte jó szemmel a területén felújító aktivistákat, és rájuk hívták a rendőrséget.
Mi a közös a János Kórházban és a felcsúti kocsmában?
Talán az augusztus 12-én esedékes felcsúti időközi választással függ össze, hogy a Kétfarkú Kutyapárt dúskál a briliáns projektekben.
Sajátos metódussal mozdítja elő a János Kórház felújítását a Magyar Kétfarkú Kutyapárt.
Valószínűleg a Kétfarkú Kutya Párt ragasztotta és írta tele Pécs hirdetőoszlopait és kormányközeli intézményeinek falait.
A szavazólapon kutyapárti jelölt megelőzi a kormánypártit.
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt hivatalos Facebook-oldalán egész albumot tett közzé, amiben képek láthatók a „Banksy-alkotás” készítéséhez használt stencilekről, „Mindenkinek saját Banksyt” felkiáltással.