Vita a periférián: összecsaptak a nógrádi 1-es választókerület ellenzéki jelöltjei
A jelöltek többek között azt járták körbe, milyen eszközökkel akadályozható meg a rozsdaövezeti térség további lecsúszása.
A jelöltek többek között azt járták körbe, milyen eszközökkel akadályozható meg a rozsdaövezeti térség további lecsúszása.
Elmondásuk szerint a kormány ahelyett, hogy megvédené nagy tavainkat, inkább természetkárosító beruházásokat támogat.
A jobbikos jelölt indulását korábbi antiszemita megjegyzései miatt is sokan támadták.
A választóknak – hiszen ezt jelenti a választás – disztingválniuk kell. Neonácikra, újfasisztákra nem szavazunk. Punktum.
Sokan vonták le a Jobbik szavazásából azt a következtetést, hogy a pártnak ezek után nincs helye az antiorbánista választási koalícióban. Én viszont ezzel nem értek egyet.
Energiaszegénység, rasszimus, szegregáció, mélyszegénység, sztereotípiák.
Egyelőre nem tudni, hogy kit, de állítólag hamarosan bemutatják.
A lengyelországi és a magyarországi helyzettel kapcsolatban is számos áthallást tartalmaz a határozat.
Figyelemelterelés és az ellenzék megosztása lenne a Fidesz homofób törvényének valódi indítéka? No shit, Sherlock!
A bocsánatkérés nem elegendő, a magyarázkodás kínos.