Miközben a hidegben megfagynak az emberek, a tiszás képviselőnek az airbnb-k betiltásáról a kommunizmus jutott eszébe
Magyar Péter csapatában úgy tűnik vannak olyanok, akik a kevesek gazdagodását mindennél előbbre valónak tartják.
Magyar Péter csapatában úgy tűnik vannak olyanok, akik a kevesek gazdagodását mindennél előbbre valónak tartják.
A hideg időjárással szemben sérülékeny csoportokon nem az instapolitizálás, hanem a rendszerszintű megoldások segíthetnek.
A téli hideg beköszöntével nemcsak a hajléktalan emberek kerültek még nagyobb veszélybe, hanem az otthonaikban didergők is. Miután a rendőrség sorra számol be kihűlésközelbe került, fűteni képtelen lakosokról, a fő okok évről évre velünk maradnak.
Dömötör Csaba nem cáfolta, hogy Rétvári Bencének nincs igaza.
A hőmérséklet mínusz tíz fok alá eshet éjszakánként, ezért a kormány ugyanezt kéri.
Évről évre növekszik a kihűlés áldozatainak száma.
A Magyar Szociális Fórum szerint erősen romló tendenciát mutatnak a mostani számok az egy évvel korábbiakhoz képest.
December közepéig 55 életet követelt a tél, pedig csak januárban érkezett a zimankó.
A héten már -9 fokot is mérhetnek hazánkban, az áldozatok többsége idős és magányos volt, akiket fűtetlen otthonukban ért a kihűlés.
A párt szerint az Orbán-kormány embertelen szociális politikája felelős azért, hogy ma Magyarországon emberek fagynak halálra az utcán és a saját lakásukban.