Ne csodálkozzon, nullán van a szíve: amikor a rendszer lemond az idősekről
„Egy bizonyos kor felett az ember szinte csak egy adminisztratív kategória, nem pedig valaki, akinek az életminősége számít.” Olvasói levél.
„Egy bizonyos kor felett az ember szinte csak egy adminisztratív kategória, nem pedig valaki, akinek az életminősége számít.” Olvasói levél.
Aki Walking Deadet lát embertársa nyomorában, az ellenszer helyett láncfűrésszel orvosolná a szegénységet.
Folyamatosan gyűlnek a szülészeti erőszak ezen formájáról szóló történetek a Másállapotot a szülészetben! mozgalom oldalán.
Az ellenzék szerint ismét a NER-es vállalkozóknak járnak jól, akik sorra nyitják a magánkórházakat és egészségügyi intézményeket.
Az írószerek mellett akár a cukorvizsgálathoz is saját költségen kellett eszközöket vásárolniuk. Kevés védőnő elégedett a váltással.
Kincses Gyula szerint innentől a kormányzati szándéktól függnek az egészségpolitikai egyeztetések.
Szakértők szerint a központosítás nem garancia a betegellátás minőségének a javítására.
Április 15-én mennek utcára a jobb egészségügyi ellátásért és munkakörülményekért.
Nem viszik tovább az egészségügyet a hátukon, ha a kormány nem tesz az ellátás javítása érdekében.
Nem sírt fel. Nem sírt fel, de az orvosok mindent megtettek. Összefutottak, újraélesztettek.