egyre fogyunk Idén is kevesebben lettünk Nincs megállás: 2017-ben több mint ötödével nőtt a magyar népesség természetes fogyása tavalyhoz képest. Bogatin Bence 2017. december 21., 15:51
nem jött be Soha nem volt még ilyen kevés gyerek Magyarországon És ilyen sok idős sem. Diószegi-Horváth Nóra 2017. november 21., 9:01