Nem rendítette meg a belarusz ellenzék vezéralakját, hogy 11 év börtönre ítélték
A rendszerellenes tüntetések három vezéralakja közül Marija Kolesznyikova az utolsó, aki még az országban tartózkodik.
A rendszerellenes tüntetések három vezéralakja közül Marija Kolesznyikova az utolsó, aki még az országban tartózkodik.
Bukovics bíróságra viszi az ügyet, mivel véleménye szerint jogszerűtlen és indokolatlan volt a kirúgása, az általunk megkérdezett munkatársak szintén nem tartják elfogadhatónak a tulajdonos indoklását.
A vasúttársaság viszont a munkaügyi bíróságon támadja meg a munkabeszüntetést.
A Continental a szakszervezet szerint irreális módon sanyargatja munkásait.
Nem kell mindig kritizálni, érdemes meglátni a kormányzati intézkedések kellemes és szórakoztató aspektusait is.
Mert a Munka Törvénykönyve ezt lehetővé teszi nekik.
Ezúttal a nyersanyaghiány, és az emiatti áremelkedés hajtja fel az egyébként is borsos árakat.
Bízunk benne, hogy a kormány számos tagja követni fogja példáját.
Hogy mindenki meggyőződhessen róla, miért nem szabad hagyni, hogy szélsőjobboldali nézeteket valló különítményesek „tegyenek rendet”.
A klímaváltozás miatt az extrém viharok is egyre erősebbek és gyakoribbak lesznek.