már megint
Az ÁSZ elnöke még jobban kedvezne a multiknak – a dolgozókkal szemben
Az SZJA csökkentéséről beszélt, miközben véleménye szerint az ÁFA rendben van.
Az SZJA csökkentéséről beszélt, miközben véleménye szerint az ÁFA rendben van.
Az EU-nak nem tetszik hogy túl nagyra nőne a német energiaipari multi.
Nem boldogok az Európai Unió Bírósága devizás iránymutatásának hazai értelmezésétől.
Azonban állítólag senki nem volt ott, hogy átvegye.
Amennyiben a jelenlegi görbén marad az üvegházhatású gázok kibocsátása.
Ott adózzanak, ahol a profitot termelik!
Tanácsadással segítik a rászorulókat.
A Momentum viszont nem szeretné.
Egyelőre egyet, de az szép, kifejlett példány.
Azok a városok, amelyek nem képesek megtartani a munkaerőt és a tudásalapú gazdaság szereplőit ide vonzani, azok nagyon súlyosan le fognak szakadni.