Hiába a 12 milliárdos nyereség, sztrájkolnia kell a béremelésért a székesfehérvári Arconic dolgozóinak
Az alumíniumipari üzem dolgozói vasárnap hajnaltól kezdenek határozatlan idejű sztrájkba.
Az alumíniumipari üzem dolgozói vasárnap hajnaltól kezdenek határozatlan idejű sztrájkba.
Az egyszeri, elinflálódó béremelés igérete nem elég nekik, érdemi változtatásokat akarnak.
Azt ígérik, hogy a sztrájk mindaddig tart majd, amíg a kormányzat nem áll elő egy elfogadható reformjavaslattal.
Hiába működik az intézményben képviseletük, az igazgató nem engedte, hogy fórumot tartsanak, a tankerület pedig bérleti díjat kért.
Nem törődnek bele Macron nyugdíjreformjába.
Az IT szektorban, pláne Kelet-Európában nem jellemzők a szakszervezetek.
A brit Munkáspárt volt vezetőjét kérdeztük menekültügyről, háborúról, és arról, hogy miért a sztrájkban látja a mozgalom jövőjét.
A Royal Mail története is mutatja, hogy a profitalapú postai szolgáltatás hosszútávon fenntarthatlan.
Csóti Csaba a Szakszervezetek Együttműködési Fóruma elnöke és Jámbor András a Szikra országgyűlési képviselője vitatkoztak a szakszervezetek és a politika együttműködési lehetőségeiről.