A tanárok háromnapos sztrájkjához az egészségügyi dolgozók is csatlakoznak Lettországban
Nem nálunk. De miért nem? Számunkra is fontos tanulságokkal bír a lett dolgozók összefogása.
Nem nálunk. De miért nem? Számunkra is fontos tanulságokkal bír a lett dolgozók összefogása.
Kincses Gyula szerint innentől a kormányzati szándéktól függnek az egészségpolitikai egyeztetések.
Szakértők szerint a központosítás nem garancia a betegellátás minőségének a javítására.
Az orvosok kétharmada már jelezte, hogy továbbra is a kamara tagja szeretne maradni.
Lénárd Rita szerint az aktív tagság nagyrésze marad a kamarában, ami tovább folytatja a nyomásgyakorlást.
Voltak ápolók, akik kaptak ugyan valamennyi pénzt, de 60-100-130 ezer forinttal kevesebbet, mint kellene.
Koncepciós eljárásban üresítették ki a testületet a MOK szerint.
Elutasítanak minden bércsökkentést eredményező intézkedést, amely ellentéteket generál az egészségügyben.
Mintha az együttes kiállásnak nem lenne értelme, és csak az orvosok kárára lehetne emelni a szakdolgozók bérén.
A tanárokkal együttműködve is küzdene a szakszervezet a kollégáik tisztes megélhetéséért.