Az ellenzék és az orbáni kettős állam
A hatalomban lévők a rendkívüli helyzetet arra használják fel, hogy olyan államot építsenek ki, amely „törvényesíti a jogtalanságot”
A hatalomban lévők a rendkívüli helyzetet arra használják fel, hogy olyan államot építsenek ki, amely „törvényesíti a jogtalanságot”
Így emlékeztek meg az ellenzéki pártok 1956-ról.
Üdvözlik, hogy a kormány az élet pártjára állt, de azt kifogásolják, hogy nem volt megfelelő egyeztetés a rendelet kihirdetése előtt.
Frakcióvezetőként dolgozik tovább.
Jakab Péter szerint Orbán azonali drágulást okozott, Ungár Péter kevesli a zöldberuházásokat.
Az áldozatot számonkérő mismásolással csak a legrosszabb társadalmi beidegződéseket erősíti.
Új vezetőséget választott a Jobbik, de annyira nem voltak büszkék, hogy a sajtó elé is kiálljanak.
A Párbeszéd új képviselője máris előremutató törvényjavaslatokon dolgozik.
Korábban téves információkat osztottunk meg olvasóinkkal a kozármislenyi összellenzéki utcafórumon kialakult konfliktusról.
Megkérdeztük az ellenzéki pártokat, mi a véleményük a jobbikos politikus videójáról, senkitől nem kaptunk érdemi választ.