A túlterhelt hajléktalanellátásba kényszerülnek a munkásszállókról kirúgottak tömegei
Egy csapásra emberek tízezreinek a lakhatása válhat bizonytalanná.
Egy csapásra emberek tízezreinek a lakhatása válhat bizonytalanná.
Világszerte továbbra is emelkedik a fertőzések száma, Magyarország a tömeges megbetegedések határán.
Az orvosok egyik a veszélyeztetettek csoportjába tartozik, több helyen vásárcsarnokokat és sportcsarnokokat alakítanak át ideiglenes kórházzá.
Az emberek alig használják a tömegközlekedést, az MSZP képviselői fizetésüket egészségügyi felszerelések vásárlására ajánlották fel, New York pedig a vírus új gócpontjává kezd válni.
Úgy tűnik, nem volt elég a munkásság jogainak eddigi kormányzati nyirbálása, a tőkések többet akarnak.
Nincs kereslet a termékekre, de alapanyag sincs.
Szolidaritási alapot is létrehoz a kerület, melyből az elesetteket és rászorulókat támogatná.
A fejlett országokban sehol nem tart ilyen rövid ideig az álláskeresési támogatás időtartama.
Ma azt is bejelentették, hogy 2021-ig elhalasztják az olimpiát.
Nem elég a válság, még a BlackRock és társai is megpróbálják kisajtolni az országból az utolsó centet is.