elég lesz?
Orbán beadta a derekát, vállaljuk a karbonsemlegességet 2050-re
Már csak Lengyelország rágódik a kérdésen.
Már csak Lengyelország rágódik a kérdésen.
Detroitnak azért sikerült bő harminc év alatt pezsgő metropoliszból grandiózus nyomortanyává válnia, mert lekésett a technológiai váltásról.
Ahelyett, hogy a fékre taposnának, csak finoman fokozatot kapcsolnak.
Azon a napon, amikor elfogadták az egészségügyi ellátást a legszegényebbek számára fizetőssé tevő törvényt.
A „potyautasoktól” szabadítaná meg a rendszert a szociálisan nulla érzékenységű Fidesz.
Akár újra egypárti többség nélküli parlament jöhet.
Erre pedig bizonyítékok is vannak.
A rendszerellenes tiltakozás nem csillapodik.
Többek között az ipari mezőgazdaság a felelős.