A kérdés most is az, hogy kiket küldünk a tőke szolgálatába, és ez a baloldal kudarca
Mit ajánlhatna a baloldal, és miért nincs ezúttal sem?
Mit ajánlhatna a baloldal, és miért nincs ezúttal sem?
Az MSZP-nek vége. Hibák vezettek ide, vagy a történelem maga?
Az olasz cég már cserbenhagyta a munkásokat Gyöngyöstarjánban, de kitől kaphatnak segítséget? Erre keresték a választ péntek délelőtt a gyárépület előtt összegyűlt és azt szimbolikusan lefoglaló munkások és szakszervezetek a Heves megyei községben. Riport.
A Fidesz rossz lóra tett a Kincsem Parkkal, Karácsony kockáztatott és kaszált, a Tisza kiment kávézni. A melegekre nagy munka vár még.
A fővárosi szocik ott folytatták, ahol 2010-ben abbahagyták. A következmények beláthatatlanok a magyarországi baloldal jövőjére nézve.
Lesz, de aligha a jelenlegi „baloldali” pártokból alakul majd ki.
A Tisza EP-listája 30% körül, a főpolgármesteri szavazatokat Vitézy szerint még újraszámlálhatják.
Pikó András polgármester botrányosnak nevezte a helyzetet, az MSZP-s Veres Gábor nem érti a vádakat.
A bérlői közösség kezdeményezett lakhatás témájú vitát a kerületben.
A balliberális ellenzék szimpatizánsai, szavazói április 6-án Magyar Péter tüntetésén gyülekeztek. Feltehetően azért, mert tele van a hócipőjük az egésszel, és valami újra, jobbra és békésebbre vágynak.