Miért vérfagyasztó, hogy a kormány mesterséges intelligenciával létrehozott lejáratófelvételekkel kampányol?
Ha nincs fogás Magyar Péteren, hát majd generálunk!
Ha nincs fogás Magyar Péteren, hát majd generálunk!
Nincs jobb, nincs bal, csak magyar – miért nem nevezhető a Tisza ajánlata baloldali populizmusnak?
A Fidesz rossz lóra tett a Kincsem Parkkal, Karácsony kockáztatott és kaszált, a Tisza kiment kávézni. A melegekre nagy munka vár még.
A felek sokat beszéltek arról, hogy szerintük mi van most, és keveset arról, hogy mi lesz.
Ha a cél, hogy a jelenlegi közgyűlés ne húzza ki a ciklus végéig, a főváros jó úton jár.
Ha csak az elmúlt közel másfél évet nézzük, akkor azt kell látnunk, hogy a kormány bevett módszerei nem működnek.
Digitális szabadságharcosokkal, bithuszárokkal és online street fighterekkel árasztaná el a Fidesz az internetet. Mi értelme van? Elmagyarázzuk, kielemezzük!
Arra mindezidáig precízen ügyeltek, hogy intézkedéseik a társadalmi ingerküszöb alatt maradjanak, vagy, mire érzékelhető működésük, már késő legyen, és tulajdonképpen szervesüljenek a mindennapi életbe.
Semmit sem tudnak a NKE fejlesztésének szomszédai arról, hogy lesz-e tető a fejük felett vagy végre észreveszi őket a kormány.
Szepesházi Péter ügyvédet kérdeztük a devizahiteleseket érintő EUB-döntéssel kapcsolatban.