osztrák-magyar
Civilek szerint ferdít a Magyar Nemzet a Fertő-tavi cölöpházak elbontásával kapcsolatban
A kormánypárti lap azon számháborúzik, hogy hány osztrák és magyar tulajdonos volt, miközben a beruházással messze nem csak a házak elbontása a gond.