győzelem
A Fidesz-kormány és a bíróságok gáncsolták a szociális dolgozók sztrájkját, most a magyar államnak kell fizetnie ezért
Fontos pert nyert Strasbourgban a Szociális Ágazatban Dolgozók Szakszervezete.
Fontos pert nyert Strasbourgban a Szociális Ágazatban Dolgozók Szakszervezete.
A munkáltatói vegzálás apropóján próbálják megszervezni az eddig is kiszolgáltatott helyzetben levő ágazati dolgozókat.
Országosan és helyben is megemlékeztek a munkavégzés közben meggyilkolt nőről a tragédia ötödik évfordulóján.
A szakszervezet reményei szerint már januárban megszülethet a megállapodás.
Nem sikerült megállapodni a még elégséges szolgáltatás mértékéről, így a már egyébként is egy hónappal későbbre csúsztatott november 13-ai törvényes sztrájk feltételei még mindig nem állnak fenn.