A Fidesz-kormány és a bíróságok gáncsolták a szociális dolgozók sztrájkját, most a magyar államnak kell fizetnie ezért
Fontos pert nyert Strasbourgban a Szociális Ágazatban Dolgozók Szakszervezete.
Fontos pert nyert Strasbourgban a Szociális Ágazatban Dolgozók Szakszervezete.
Ezer sebből vérzik a kormányzati „áldozatsegítés”.
Vajon a béreket vagy a profitokat fogja növelni a munkahelyvédelmi akcióterv?
Az NKE fejlesztése miatt ítélte több év bizonytalanságra a lakókat a kormány, Józsefváros felújított lakásokat kínál nekik.
Első blikkre hasznosnak tűnik a kormány támogatott lakáshitel-konstrukciója. Na de mire?
A Fidesz rossz lóra tett a Kincsem Parkkal, Karácsony kockáztatott és kaszált, a Tisza kiment kávézni. A melegekre nagy munka vár még.
Összesen 70 millió forintot kaphatnak azok a gyámok, akiknek éveken keresztül 30 helyett akár 50 gyermekről kellett gondoskodniuk.
Semmit sem tudnak a NKE fejlesztésének szomszédai arról, hogy lesz-e tető a fejük felett vagy végre észreveszi őket a kormány.
Szepesházi Péter ügyvédet kérdeztük a devizahiteleseket érintő EUB-döntéssel kapcsolatban.
A miniszter a nagy brüsszelezés közben azt is elfelejti, milyen fejlesztések állnak le az uniós pénzcsap elzárása miatt.