„Az akkucég és a kormány olyasmit produkált a gyárban, amit eddig csak politikai sci-fikben láttunk”
Tüntetést tartottak a szigetszentmiklósi gyárnál, miután a tavaszi két halálos áldozattal járó baleset után ismét tűz ütött ki az üzemben.
Tüntetést tartottak a szigetszentmiklósi gyárnál, miután a tavaszi két halálos áldozattal járó baleset után ismét tűz ütött ki az üzemben.
A Göd-ÉRT szerint a hatóságok értesítése nélkül kezdték meg a munkálatokat, legalább 40 millió forintos kárt okozva.
Pedig a civilek szerint a gödi Samsungnál „igen nagyvonalúan kezelik” a társadalmi kockázatok kérdését.
Időközi polgármester-választást tartanak Gödön. A pártok eltűntek, az aggodalmak azonban nem oszlottak el.
Több száz ember ment ki tiltakozni, mert már öt éve kénytelenek együtt élni a nagyvállalattal. Videós közvetítés!
Szűk egy hónap múlva választják meg a lemondott polgármester utódját. Mit mondanak ma a jelöltek az egyik legforróbb kampánytémáról?
Az éppen csak kezdődő koronavírus járvány árnyékában kezdte el kisemmizni az ellenzékivé lett várost a kormány.
A hatóság szerint nem merült fel mérlegelendő észrevétel.
Keresztes László Lóránt a Facebookon jelentette be a zöld párt kezdeményezéseit.
A Győrplusz TV műsorában egy iskola- és egy színházigazgató, valamint egy autósmagazin főszerkesztője vitatták meg az Ipari Park jövőjét.